برای خرید آموزشهای مانی سافت چکار کنم؟

 1. به آموزشهای مانی سافت اعتماد کنید.
 2. بهترین و سریعترین حالت خرید از ما ، بصورت آنلاین میباشد.
 3. توسط کلید ایجاد اکانت ( اگر با موبایل هستید در دایره نارنجی رنگ ، اگر در سیستم هستید سمت راست سایت ) ، یک اکانت رایگان با نوشتن اطلاعات خود ایجاد کنید.
 4. توسط گزینه ورود ( اگر با موبایل هستید در دایره نارنجی رنگ ، اگر در سیستم هستید سمت راست سایت ) ، وارد اکانت شوید تا در بالا کلید پروفایل شما نمایش داده شود.
 5. گزینه پکیج آموزشی را کلیک کنید.
 6. روی پکیج یا پکیج های آموزشی مورد نظر کلیک کنید.
 7. اگر میخواهید خرید یکجا انجام دهید مثلا تمام آموزشهای مربوطه به عکاسی و طراحی را مشاهده کنید ، از کادر انتخاب سری های کامل و مرتبط استفاده کنید.
 8. در هر پکیج آموزشی،به سربرگ دموی قبل از خرید رفته و توضیحات و ویدیوهای قرار داده شده را مشاهده کنید.
 9. برای خرید ، در صفحه هر پکیج از کلید خرید استفاده کنید.
 10. برای دریافت تخفیف های نوشته شده،میبایست یکی از پکیج ها را خرید کنید،در خرید بعدی تخفیف روی پکیج اتوماتیک اعمال میگردد.
 11. اگر جمع خرید اول شما ( قیمت اصلی ) بصورت همزمان حداقل یک میلیون و دویست هزار تومان شود،برای دریافت تخفیفات مشتریان وفادار،نیازی به خرید پکیج اول نیست،مبلغ مشتریان وفادار را جمع نموده و به شماره کارت اعلامی در پایین واریز و از طریق پشتیبانی آنلاین ایمیل و شماره تماس خود در سایت ما را اعلام نمائید تا محصولات برای شما ثبت شوند. ( این تخفیف موقتی است ).
 12. چنانچه سقف خرید یکجای شما به مبلغ 4 میلیون تومان برسد،یک عدد هارددیسک اکسترنال که بر روی آن تمام پکیج های خریداری شده وجود دارد،بصورت هدیه تقدیم میشود.
 13. پس از خرید به صورت انتخاب دانلود،در همان لحظه میتوانید در صفحه پکیج اموزشی،یا در گزینه پروفایل شما و آموزشهای من و کلیک روی کلید راهنما و دانلود ، تمام آموزشها و فایلها و افکت و برنامه و هر آنچه که در آموزشها گفته شده را دانلود کنید.
 14. با انتخاب خرید پستی و ارسال فلش،فردای اولین روز کاری،بسته شما ارسال میگردد.
 15. در زمان خرید میبایست نحوه دریافت آموزش را تعیین کنید،یا باید به همراه فلش سفارش دهید که مبلغ فلش به قیمت نهایی افزوده میشود،یا نوع دانلود را انتخاب کنید که برخی پکیج ها به دلیل حجم بالاتر،تخفیف دیگری نیز روی آنها اعمال میگردد.
 16. اگر خارج کشور هستید ، دو راه برای پرداخت دارید ، اول :میتوانید توسط دوستان داخل ایران پرداخت نمائید ، دوم :به حساب مانی سافت در خارج از ایران واریز کنید،بعد از واریز به هر روش،تمام سفارشات در اکانت شما ثبت و بسیار منظم میتوانید آموزشها،برنامه ها،فایلها و ... را دانلود و شروع کنید.
 17. نحوه ارائه پشتیبانی ما به این صورت است که ، پس از خرید ، در صفحه پکیج آموزش مورد نظر ، کلید پشتیبانی ظاهر میشود که با کلیک روی آن میتوانید سوالات خود را بپرسید که پس از دادن پاسخ از سمت ما ، در همان بخش میتوانید پاسخ را مشاهده و اگر نیاز به اضافه نمودن پاسخ داشتید ، در ادامه همان درخواست متن را وارد کنید ، به تعداد نامحدود میتوانید درخواست و سوال فنی ثبت نمائید.
 18.  پس از خرید و شروع به آموزش،به محض دریافت اولین کد فعالسازی آموزش،دوره پشتیبانی که در هر پکیج نوشته شده فعال میگردد ، شما میتوانید نمونه کارهای خود را برای بررسی توسط مدرس و گرفتن ایده و رفع مشکل ارسال نمائید،سوال بپرسید و رفع اشکال کنید ( تنها نخواهید بود ) و پس از به پایان رسیدن مدت پشتیبانی ، دسترسی به بخش پشتیبانی مسدود خواهد شد و میبایست توسط کلید تمدید در صفحه پکیج ، مدت پشتیبانی را تمدید کنید.
 19. در صورت نیاز به واریز وجه از طریق کارت به کارت ، مبلغ را به شماره کارت بانک ملت 6104337234261871 بنام محمد ملکی واریز و تصویر واریز را در پشتیبانی آنلاین ، به همراه لیست سفارش خود و ایمیل در سایت ، اعلام نمائید،پس از اعلام سفارشات و تائید واریز ، بین 3 تا 5 ساعت همه چیز در اکانت شما مهیا و میتوانید دانلود و شروع کنید.
 20. در صورت خرید آنلاین و یا پس از ثبت سفارش کارت به کارت،یک پیامک،یک ایمیل برای شما ارسال میگردد و سپس و میتوانید با رفتن به گزینه پروفایل شما ، گزینه آموزشهای من ، در لیست با کلیک روی گزینه راهنما و دانلود ، به صفحه هر پکیج رفته و مطابق ایمیل ارسالی برای شما ، کار را شروع کنید.
 21. اگر گزینه دانلود را در زمان خرید انتخاب نموده اید و حجم پکیج ها را نمیتوانید دانلود کنید،فقط برای بار اول،به اندازه حجم های مشخص شده،فلش یا هارد اکسترنال به ادرس ما ارسال نمائید تا فقط برای بار اول بصورت رایگان کپی و مجدد برایتان ارسال شود،سری های بعدی میبایست از اکانت خود دانلود کنید.
 22. نکته بسیار مهم ، چنانچه قصد تهیه همزمان چند پکیج آموزش را دارید،پشتیبانی هر پکیج پس از دریافت اولین کد شروع میشود،میتوانید در هر زمان که تمایل داشتید،شروع استفاده را انجام دهید پس با خرید همزمان چند پکیج با هم ، تداخل فعالسازی پشتیبانی وجود نخواهد داشت.
 23. در صورتیکه سوالی دارید میتوانید از طریق پشتیبانی آنلاین و یا با شماره های 02166975317 - 09191770576 تماس حاصل فرمائید.

مشاهده پکیج ها و ویدیوها