در هنرهای عکس و فیلم به تسلط خواهید رسید

02166975317 - 09191770576

ورود ایجاد اکانت
رایگان

باور نخواهید نمود که در این آموزش فتوشاپ طی 20 ثانیه بدون هرگونه سلکت،ماسک،انتخاب،براش،پاک کن،ریفاین و ... ، چقدر حرفه ای و اصولی آسمان را تعویض نموده و یک کار بی نقص را تولید خواهید نمود و منبعد آسمان تصاویر شما بی نظیر خواهند بود.

چیزی که در عالم گرافیک به آن نیاز دارید،علاقه است.

یکی از دلایل موفقیت های مانی سافت در زمینه فروش بسیار بالا و جذب هنرجوهای بسیار در داخل و خارج از ایران شده،علاقه به یاد دادن اصولی که کمتر کسی انها را به زبان می آورد.

اگر در اینترنت جستجو کنید و بدنبال تکنیک های تعویض آسمان باشید،به آموزشهای بسیار زیادی میرسید که هر کدام روشهای مختلفی را دارند،و البته هر کدام دارای مشکلات خاص به خود نیز هستند.

برای تعویض آسمان یا عوض کردن آسمان در عکس توسط فتوشاپ،میتوانید سلکت کنید،براش بزنید،پاک کنید و ... اما هر کدام زمان زیاد و همچنین دقت فراوانی را میخواهد که آنرا اجرا کنید.

در این آموزش،محمد ملکی،در 20 ثانیه شما را آنچنان خیره میکند که در باورتان هیچ وقت نمیگنجید به این ظرافت و دقت و البته سرعت ، بتوانید آسمانی را که اصلا جذاب نیست ، با آسمان دیگری تعویض کنید و یکبار برای همیشه به درجه استادی در این زمینه برسید.

مشاهده پکیج های آموزشی کامل عکاسی و طراحی اینجا کلیک کنید

دانلود جلوه های ویژه

آرشیو جلوه های ویژه ویدیویی و سینمایی،ترانسیشن حرفه ای،ویدیو ترکیبی،انیمیشن ادغام شونده و...

مشاهده لیست

دانلود ویدیو افکت و ترانسیشن سینمایی

در این قسمت میتوانید ویدیو افکت و ترانسیشن هایی که بر روی نرم افزارهای تدوین نصب میشوند را تهیه کنید

مشاهده لیست

پکیج های آموزشی و انحصاری

یک شروع حرفه ای و لذت موفقیت در هنرهای عکاسی،طراحی،تدوین،جلوه های ویژه را با ما تجربه کنید

مشاهده لیست

نتیجه اعتماد به آموزشهای ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

مجوزها

logo-samandehi

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

30 درصد تخفیف ویژه روز مادر و روز زن 1397 برای پکیج جامع مدیریت آتلیه      کلیک کنید