مانی سافت : آموزش ویدیویی و خصوصی تجاری برای موفقیت

ورود ایجاد اکانت
رایگان

یکی از بزرگترین مشکلات تدوینگران و تولیدکنندگان ویدیو،تصحیح همزمان رنگ پوست و سایر رنگهای درون یک کلیپ است که با این آموزش رایگان برای همیشه آنرا می آموزند.

اگر در زمینه میکس فیلم یا تدوین فیلمهای سینمایی ، ساخت موزیک ویدیو ، تولید فیلم مراسمات هستید ، بی شک برای شما بارها پیش آمده که در یک ویدیو بخواهید بصورت همزمان هم پوست را تصحیح رنگ کنید و هم سایر بخش های کلیپ را.

انجام اینکار بسیار سخت است آنهم با افکت های آماده ای که همه سعی دارند توسط مثلا داونیچی یا ردجاینت و ... این اصلاح رنگ پوست و فیلم را انجام دهند،چرا سخت است ؟ چون اصول را بلد نیستند ، چون نمی دانند که باید از کجا شروع کنند ، پس مستقیم افکت را بر روی کلیپ اجرا میکنند و با تغییر اعداد سعی در رسیدن به هدف خود در تصحیح رنگ فیلم مینمایند.

نکته مهم اینکه در این آموزش که مانی سافت آنرا کاملا به صورت رایگان ارائه نمود که بخشی از پکیج تجاری آموزش اصلاح رنگ فیلم های سینمایی میباشد،به سبکی کاملا حرفه ای بصورت همزمان در یک کلیپ ، هم رنگ پوست را تصحیح نمود و هم رنگ سایر بخش های کلیپ.

با دیدن این آموزش به قدرت مانی سافت در آموزشها پی خواهید برد.

دانلود جلوه های ویژه

آرشیو جلوه های ویژه ویدیویی و سینمایی،ترانسیشن حرفه ای،ویدیو ترکیبی،انیمیشن ادغام شونده و...

مشاهده لیست

دانلود ویدیو افکت و ترانسیشن سینمایی

در این قسمت میتوانید ویدیو افکت و ترانسیشن هایی که بر روی نرم افزارهای تدوین نصب میشوند را تهیه کنید

مشاهده لیست

پکیج های آموزشی و انحصاری

یک شروع حرفه ای و لذت موفقیت در هنرهای عکاسی،طراحی،تدوین،جلوه های ویژه را با ما تجربه کنید

مشاهده لیست

نتیجه اعتماد به آموزشهای ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

مجوزها

logo-samandehi

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

تماس با ما

از جدیدترین پکیج آموزش فارسی پنج ساعت کار با دوربین نیکون D810 با تدریس محمد ملکی دیدن نمائید       کلیک کنید