مانی سافت : آموزش ویدیویی و خصوصی تجاری برای موفقیت

ورود ایجاد اکانت
رایگان

انجام تکنیک صحنه آهسته که به آن اسلوموشن Slow Motion گفته میشود که وقتی خیلی صحنه آهسته میشود به آن سوپراسلوموشن Super Slow Motion میگویند یکی از جذابترین و بهترین تکنیک های سینمایی و تدوین فیلم است که به کمک آن میتوانیم صحنه های بسیار خاصی را در کلیپ ها ایجاد کنیم.

تکنیک سوپر اسلوموشن Super Slow Motion یکی از زیباترین تکنیک هایی است که در تدوین حرفه ای فیلم بکار برده  میشود . که در واقع همان تکنیک صحنه آهسته اما واقعا خیلی آهسته و نرم می باشد.

فرض کنید در حال تدوین یک کلیپ هستید و میخواهید برای دو تا سه ثانیه از کلیپ را بسیار نرم و عالی به یک صحنه آهسته خیلی روان و خوب تبدیل کنید،برای ایجاد یک صحنه آهسته در پریمیرپرو ، اجرای یک افکت به تنهایی چاره کار نیست چرا که با مشکل کم آمدن فریم روبرو میشوید چون برای اجرای صحنه آهسته های خیلی روان در پریمیرپرو باید مقدار قابل توجهی فریم در کلیپ شما وجود داشته باشد،بطور مثال اگر کلیپ شما دارای 60 فریم است به نسبت کلیپی که دارای 30 فریم است،صحنه آهسته خیلی بهتری را اجرا میکنید و نرمی صحنه آهسته در پریمیرپرو کاملا محسوس و جذابتر خواهد شد.

در آنجایی که شرکت ادوبی ارتباط خیلی خوب و آنلاینی بین پریمیرپرو و افترافکت ایجاد نموده ، یکی از بهترین تکنیک های اسلوموشن یا صحنه آهسته های نرم را میتوانیم به صورت همزمان توسط پریمیرپرو و افترافکت ، بدون استفاده از هرگونه افکت جانبی اجرا نموده و از افکت Speed Duration نیز استفاده نخواهیم نمود.

اجرا صحنه آهسته یا اسلوموشن در پریمیرپرو دارای 5 تا 6 روش خیلی خاص میباشد که محمد ملکی مدرس محصولات ادوبی در ایران ، همه روش ها را به صورت کاملا عملی و تصویری در پکیج آموزش پریمیرپرو سی اس6 ارائه نموده است.این روشها حاصل زحمات و تلاش در سالیان کار حرفه ای با پریمیرپرو میباشد.

آموزش رایگان را به شما تقدیم میکنیم ، ویدیو زیر را مشاهده نمائید

اگر نظر شما جلب شد،بهتر است پکیج آموزش حرفه ای تدوین فیلم با پریمیرپرو مانی سافت را تهیه کنید که پر از تکنیک ها و اصولی واقعی میباشد و توسط آن در هر کشوری که هستید ، میتوانید با حرفه ای ترین تیم های تولید ویدیو و کلیپ وارد همکاری شوید.

صفحه این پکیج آموزشی و مشاهده پیش نمایش و توضیحات اینجا کلیک کنید

دانلود جلوه های ویژه

آرشیو جلوه های ویژه ویدیویی و سینمایی،ترانسیشن حرفه ای،ویدیو ترکیبی،انیمیشن ادغام شونده و...

مشاهده لیست

دانلود ویدیو افکت و ترانسیشن سینمایی

در این قسمت میتوانید ویدیو افکت و ترانسیشن هایی که بر روی نرم افزارهای تدوین نصب میشوند را تهیه کنید

مشاهده لیست

پکیج های آموزشی و انحصاری

یک شروع حرفه ای و لذت موفقیت در هنرهای عکاسی،طراحی،تدوین،جلوه های ویژه را با ما تجربه کنید

مشاهده لیست

نتیجه اعتماد به آموزشهای ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

مجوزها

logo-samandehi

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

تماس با ما

از جدیدترین پکیج آموزش فارسی پنج ساعت کار با دوربین نیکون D810 با تدریس محمد ملکی دیدن نمائید       کلیک کنید