پکیجهای آموزشی کاملا از صفر تا تسلط واقعی

عکاسی،طراحی،تدوین،فیلمبرداری

02166975317 - 09191770576

ورود ایجاد اکانت
75 دقیقه آموزش رایگان انتخاب لپ تاپ برای طراحی و تدوین

با دیدن این آموزش رایگان میتوانید انتخابی دقیق برای فتوشاپ،افترافکت و پریمیر داشته باشید
همین حالا نگاه کنید
تولید فوتوکلیپ های حرفه ای
 • عنوان :

  تولید فوتوکلیپ های حرفه ای

 • زمان : 02 ساعت و 40 دقیقه
 • مدت پشتیبانی و رفع مشکلات: 90 روز کلیک کنید
 • مبلغ اصلی : 750,000 ریال
 • مشتری وفادار : 500,000 ریال   کلیک کنید
 • نوع دریافت : دانلود یا ارسال با فلش
 • مدرس : محمد ملکی و زبان فارسی درباره من

آموزش ساخت کلیپ عکس یا آموزش تولید فوتوکلیپ،از هر پروژه عکاسی شما،کلیپ بی نظیری را خواهد ساخت

چگونه از عکسهایمان یک کلیپ بی نظیر و حرفه ای که اصطلاحا به آن فتوکلیپ یا کلیپ عکس گفته میشود،بسازیم؟

آموزش تولید کلیپ عکس و فتوکلیپ و میکس عکس فارسی

نام این دوره آموزشی را فتوکلیپ پرودیوسر گذاشته ایم.

مدت ها بود در این فکر بودیم که چگونه عزیزان عکاس و تدوینگر،عکسها و کارهای عکاسی خود را به صورت یک کلیپ جذاب و بسیار حرفه ای تولید و به دوستان و مشتریان خود ارائه کنند. پس از اینکه درخواست های مکرری در این خصوص به سمت ما روانه شد،تصمیم گرفتیم کامل ترین آموزشی که تاکنون در این خصوص تولید شده را به زبان فارسی تولید کنیم که حال،این آموزش آماده شده است. در این آموزش که حدودا سه ساعت زمان آن میباشد،نرم افزار و افکت ها،آموزش و تمام لازمه های اجرای یک فتوکلیپ جذاب یا کلیپ عکس بسیار زیبا قرارداده شده است.

آموزش ساخت کلیپ عکس عروسی به فارسی توسط مانی سافت

آرزوی هر عکاس و تدوینگری است که بعد از رفتن به یک مراسم و یا تفریح به مناطق دیدنی،و یا بعد از گرفتن عکسهای جانجالی یا خبری،از عکسهای خود یک کلیپ عکس جذاب به همراه موزیک با یک شروع مناسب تولید کنند،اینک وقت آن است که شاهد رسیدن به این آرزوی خود باشید و با تدریس محمد ملکی به صورت کاملا اصولی از صفر،بدون نیاز به داشتن هر تجربه ای،عکسهای خود را به یک فتوکلیپ یا کلیپ عکس تبدیل کنید.با این آموزش میتوانید عکس های خبری خود را به سبکی خاص به یک کلیپ جذاب و البته حرفه ای تبدیل نمائید.پروژه جشن تولد خود را متحول کنید.عکسهای عروس و فشن را بی نهایت خیره کننده کنید.

 

آموزش فارسی ساخت کلیپ عکس عروسی

چه چیزهایی در این دوره آموزشی یاد خواهید گرفت؟

 1. نرم افزار به همراه این دوره آموزشی به شما داده میشود و لازم است بدانید که کرک نرم افزار در سرتاسر اینترنت دارای مشکل است و زمانی مشخص میشود که قصد تولید منو داشته باشید،اما مانی سافت نسخه بسیار بی نقص را برای شما مهیا نموده اید.
 2. نصب برنامه را انجام میدهید و آنرا بخوبی میشناسید.
 3. وارد نمودن تصاویر را اجرا خواهید نمود.
 4. موزیک های مورد علاقه خود را وارد مینمائید.
 5. یاد خواهید گرفت که چگونه مدت زمان تصاویر را بر اساس زمان دلخواه ، بصورت دسته ای،یعنی میتوانید همزمان مدت زمان نمایش 200 عکس را به 4 ثانیه تغییر دهید و اینکار را بارها تکرار کنید.
 6. فراخواهید گرفت که چگونه چند ده یا چند صد عکس را با یک موزیک خاص هماهنگ نموده و بتوانید مدت زمان عکسها و افکت های آنها را دقیقا تا زمانی که موزیک پخش میشود حفظ کنید و پروژه دقیقا با به اتمام رسیدن موزیک ، به پایان برسد.
 7. حدودا 500 افکت انتقالی در اختیار شما میباشد که میتوانید با سه کلیک 100 ها افکت را بر روی 100 ها تصویر بصورت هوشمند قرار دهید.
 8. مدت زمان 100 ها افکت را با دو کلیک بصورت همزمان ویرایش و تعیین مینمائید.
 9. برای شروع پخش فتوکلیپ یا کلیپ عکس خود،اینترو و استارتهایی مناسب را تولید میکنید آنهم کاملا از صفر.
 10. تکنیکهای حرفه ای فید یاد ترکیب تتدریجی صدا در ابتدا و انتهای کلیپ عکس را بخوبی یاد گرفته و مسلط میشوید.
 11. درک مناسبی از خروجی های مورد نیاز پیدا نموده و میتوانید از پروژه برای مصارفی مانند : استفاده در پروژه های حرفه ای ویدیویی در پریمیرپرو،فاینال کات،ادیوس و ... استفاده کنید،یا تمام فتوکلیپ را بر روی فلش تهیه کنید ، یا پروژه را به صورت دیسک دی وی دی یا بلوری به همراه منو تولید کنید.
 12. میتوانید منوهای هوشمندی برای پخش در دی وی دی و بلوری طراحی کنید که در زمان پخش به بیننده توانایی انتخاب خواهید داد.
 13. تکنیک های فید اوت Fade Out و فید این Fade in که تکنیک های بسیار جذابی در تولید کلیپ های ویدیویی هستند را خواهید آموخت.
 14. بخش بسیار متفاوت و جذاب این آموزش،اجرای ترکیب 9 عکس و 5 عکس و 3 عکس بصورت همزمان در قالب های بسیار هنری است که چشم بیننده را معطوف خود میکند و دقیقا شما را بیاد نرم افزاری مانند افترافکت و کارهای آن می اندازد.
 15. آموزش به سبکی داده شده است که دو حالت دارد:اول اینکه اگر عجله داشته باشید،در زمانی بسیار کم خالق جذابیت هایی خواهید شد که شخص باید در نرم افزارهای حرفه ای چند ساعت وقت بگذارد،دوم : اگر فرصت داشته باشید کارهایی حرفه ای با موزیک و تصویر خواهید داشت.
 16. چگونه اسلایدها را جابجا و مدیریت کنیم.
 17. چگونه اسلایدها سیاه برای هدف های تدوین تولید کنیم.
 18. یکی از جذابترین بخش های تولید یک فتوکلیپ،ساخت اینترو و نوشتارهای متحرک است،بخوبی یاد خواهید گرفت که چگونه اینترو ها و نوشته های انممیشن با مدیریت کامل را انجام دهید.
 19. بسیاری اوقات تمایل داریم به عنوان تبلیغات،بر روی تمام اسلایدها ، ادرس وبسایت یا امضای خود را و یا لوگوی خود را قرار دهیم!اگر قرار باشد تک به تک باشد امکان پذیر نیست،پس با تکنیکی مخفی فراخواهید گرفت چگونه یک نوشته و توضیح را در پایین فتوکلیپ یا کلیپ عکس خود قرار دهید.
 20. پیکربندی های حرفه ای و لازم در برنامه را فراخواهید گرفت.

به همراه آموزش،ابزارهای مورد نیاز قرار داده شده است.

این ویدیوها تنها بخشی از آموزشهای اصلی هستند که فقط جهت اینکه شما بتوانید تصمیم گیری نمائید قرار داده شده اند
پس از خرید ، لیست آموزش ها نمایان می شود
پس از خرید ، لیست آموزش ها نمایان می شود
پس از خرید ، لیست فایل ها نمایان می شود.
پس از خرید ، لیست فایل ها نمایان می شود

سطح آموزش چگونه است؟

با توجه به اینکه اصول تدوین باید از یک نقطه شروع شود،این سطح آموزش،کاملا از صفر شروع میشود و فرق نمیکند که بلد هستید یا خیر،همه چیز را ریز به ریز به شما آموزش میدهد و تا حرفه ای شدن شما ادامه خواهد یافت.

باورم نمیشه که با ویدیو بتونم حرفه ای بشم!

این باور ، بر میگردد به آموزشهای بسیار ضعیف و ناکارآمدی که بسیاری از موسسات آموزشی خارجی و ایرانی تولید نموده اند

بسیاری از فارسی زبانان تصور میکنند که اگر آموزشهای خارجی را مشاهده و نسخه دوبله و یا اصلاحی آنرا تولید کنند میتوانند کاربر را به حرفه ای بودن برسانند ، اما غافل از اینکه کاربران پس از مشاهده آموزشها سوالات زیادی ممکن است در خصوص آموزش داشته باشند،حال آیا با دوبله و یا ترجمه و فارسی نمودن آموزش میتوان به نتیجه رسید؟البته که پاسخ خیر میباشد.

مانی سافت دارای مدرسی است که از سال 1376 در زمینه های متعدد عکس و فیلم و رایانه فعالیت حرفه ای دارد و بسیاری از عزیزان خارج از کشور را با توجه اینکه در آنجا شرکت های متعددی برای آموزش هستند را ، به سطح حرفه ای در زمینه تدوین رسانیده است.

ممکن است بپرسید چگونه میشود؟

موضوع این است که دوره های آموزشی مانی سافت حاصل سالها تجریه فنی و عملی و حضور در بازار این علم است که مدرس دوره ، بدون سانسور و بصورت خالص ، آنرا در اختیار هنرجوی پکیج ها قرار میدهد.

به ما اعتماد کنید تا مانند چند صد هنرجوی دیگر ، نتیجه مثبت دریافت نمائید.

بعد از خرید ، چگونه آموزشها را دریافت میکنم؟

به دلیل حجم پایین اما بسیار با کیفیت آموزش ، بصورت دانلودی است،پس از خرید همان لحظه یک ایمیل برای شما ارسال و راهنمایی خواهید شد و یا میتوانید با رفتن به پروفایل و مطالعه راهنما ، کاملا در این خصوص راهنمایی شوید.

نظرات شما

نظر یا صحبتی دارید ؟

دیدگاه‌ها

yaser 1397-08-19 12:37
درود، دو هفته‌ای است که با نرم افزار پرودیوسر کار می‌کنم. برای کار با این نرم افزار، آموزش شما را به کار گرفتم و در این راه بهره‌ی فراوان بردم. آموزش بسیار خوب بود. ازتون سپاس فراوان دارم.
yaser 1397-08-04 15:48
درود، آموزش ساخت عکس پروديوسر يا فوتوکليپ را از شما دريافت کردم. بسيار خوب بود. ازتون بسيار سپاسگذارم. همواره پيروز باشيد.
سلام، بسیاررر عالیییی
مسعود رسا 1396-09-29 00:28
سلام
یک جهان تشکر از آموزش شما بسیار عالی ممنون از شما خداوند شما را حفظ کند.

نتیجه اعتماد به آموزشهای ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

مجوزها

logo-samandehi