در هنرهای عکس و فیلم به تسلط خواهید رسید

02166975317 - 09191770576

ورود ایجاد اکانت
رازهای تصحیح نور و رنگ سینمایی در پریمیرپرو
 • عنوان :

  رازهای تصحیح نور و رنگ سینمایی در پریمیرپرو

 • زمان : 11 ساعت و 51 دقیقه
 • مدت پشتیبانی و رفع مشکلات: 180 روز کلیک کنید
 • مبلغ اصلی : 4,000,000 ریال
 • مشتری وفادار : 3,000,000 ریال   کلیک کنید
 • نوع دریافت : دانلود یا ارسال با فلش
 • مدرس : محمد ملکی و زبان فارسی درباره من

آموزش اصلاح رنگ و تصحیح نور در فیلم یک علم است و چیزی نیست که با افکتهایی مانند داوینچی و مجیک بولت و ... به واقعیت ها دست پیدا کنید

مهم نیست با چه نسخه ای از پریمیرپرو کار میکنید،این پکیج آموزش درک بالایی از هنر تصحیح رنگ را به شما یاد میدهد و هدف فقط آموزش ابزار نبوده است

مختص به کسانی که قصد تولید افکت دارند و از افکت آماده دوری میکنند

بعد از ارائه شاهکارهای آموزشی تدوین فیلم با پریمیرپرو و تصحیح رنگ حرفه ای در افترافکت ، اینبار مانی سافت با تدریس ( محمد ملکی مدرس دوره های ادوبی و فاینال کات در ایران) پکیج آموزشی بسیار قدرتمند تصحیح رنگ و نور سینمایی در پریمیرپرو را ارائه نمود.

آموزش تصحیح رنگ و نور در پریمیرپرو برای ایجاد ویدیوهای استاندارد و سپس تولید صحنه های جذاب و سینمایی،بدون هرگونه افکت جانبی که نصب شود،آموزش داده شده است.

مانی سافت مانند همیشه سعی در آموزش اصول به هنرجوهای پکیج های آموزشی داشته و این سبک آموزش به هنرجو خوب می آموزد که استفاده از افکت های اماده مانند داوینچی ، بی سی سی ، مجیک بولت و امثال آنها ، برای استاندارد سازی ویدیو و ارتقا کیفیت،بدون اینکه علم لازم را داشته باشیم ، فرد را از یاد گرفتن اصول و واقعیت ها دور خواهد نمود و مانع از این میشود که واقیعت های تصحیح رنگ و اصلاح نور را درست بیاموزد.

بسیاری از مراکز آموزشی دائما سعی در برگزار نمودن همایش ها یا اصطلاحا وورک شاپ هایی در خصوص داوینچی و... میکنند که در آن ها ، نه تنها از واقعیت ها صحبت نمیشود بلکه کاربر کاملا از اصولی که حق وی میباشد ، کاملا دور و روحش هم خبر ندارد که اگر واقعیت اصلاح رنگ و نور را یاد بگیرید نیازمند افکت های جانبی تا درصد بسیار بالایی نخواهد بود.

اگر قرار باشد با نصب یک افکت و بازی نمودن با اعداد و اسلایدرهای آن،به یک حرفه ای تبدیل شویم،تا کنون دیگر همه حرفه ای شده و دیگر نیازی به آموزش و ... نبود.

یادتان باشد که خوشکل و جذاب نمودن ویدیو با افکت های آماده ، نه استاندارد نمودن ( Color Correction ) است و نه ایجاد حس در مخاطب ( Color Grading ) ، پس مثل همیشه قواعدی وجود دارد که بدون دانستن آنها ، حتی با افکت های جانبی هم به موفقیتی که رقبای شما دارند،دست نخواهید یافت.

در این پکیج آموزشی ، کاملا از صفر با نکاتی آشنا خواهید شد که حتی بسیاری از حرفه ای ها و مدعی ها نیز از آنها بی خبر هستند چرا که تا کنون نه به فارسی و نه به زبانهای خارجی ، چنین آموزشی ارائه نشده ، البته با دیدن دموها در همین صفحه ، شما به این باور خواهید رسید.

آموزش اصلاح یا تصحیح رنگ و نور سینمایی در پریمیرپرو دارای دو بخش میباشد ، اول استاندارد نمودن تصویر و سپس گرید تصویر یا ارتقا کیفیت ویدیو که متاسفانه بسیاری از افراد به دلیل نشناختن درست پریمیرپرو ، دست به دامان افکت هایی مانند ردجاینت یا داوینچی و امثال آنها میشوند.

یکبار ، و درست ، یاد بگیرید ، به هیچ افکت آماده ای وابسته نباشید ، و بدانید که با دست خالی درون پریمیرپرو شاهکارهایی خلق میکنید که با بهترین افکت های جانبی هم کسی نتواند.

اصلاح رنگ فیلم در پریمیرپرو بدون نصب افکت های جانبی ، یعنی قدرت مطلق شما در تصحیح رنگ در پریمیرپرو

هر ویدیویی که رکورد میکنید بدون شک نیاز به تصحیح نور و رنگ و همچنین ارتقا کیفیت میباشد،صحنه هایی که ما با چشم میبینیم با تفاوت زیادی در دوربین ها ذخیره میشود،پس میبایست عملیات تصحیح و ارتقا کیفیت نور و رنگ را بر روی هر ویدویی که در مراسمات،تولید کلیپ و موزیک ویدیو،فیلمهای سینمایی و ... رکورد نموده ایم اعمال کنیم تا ویدیو به حالت استاندارد برسد.

در حالت کلی عملیات تصحیح رنگ و ارتقا کیفیت ویدیو به دو مرحله تقسیم میشود:

مرحله اول : تصحیح رنگ یا Color Correction :

در این مرحله باید بر روی هر کلیپ بصورت دستی و سفارشی مواردی مانند شدت نور و بالانس نورها را تنظیم نمود.

نکته مهم در علم تصحیح رنگ این است که شرایط نور و رنگ هر شات یا صحنه با صحنه دیگر ، دارای تفاوت است و حتما میبایست عملیات تصحیح رنگ و نور را در هر صحنه اعمال نمود و اصلا منطقی نیست که یک تنظیم یا افکت را بر روی تعداد کلیپ هایی که دارای حالات نوری و زمان های مختلف تصویربرداری متفاوت هستند را بصورت یکسان اجرا نمود چرا که هر تکنیک اصلاح رنگ با توجه به میزان نور و شرایط لوکشن ، متفاوت بوده و این اینکار موجب خراب شدن یا از استاندارد خارج شدن تصویر میشود.

اگر درک خوبی از امکانات و ابزارهای اصلاح رنگ و نور یا Color Correction نداشته باشید این کار برای شما کاری خسته کننده و اغلب موجب میشود که ساعتها یا زمانهای طولانی را صرف آن کنید و غافل از اینکه در زمانی بسیار کم باید به نتیجه مطلوب دست یافت.

به جرات میتوان گفت بیش از 90 درصد افرادی که با برنامه هایی مانند فاینال کات،پریمیرپرو،افترافکتس،فتوشاپ و .... در حال انجام اصلاح رنگ فیلم هستند،تصور میکنند که خب الان کلیپ را در برنامه وارد نموده و به پنل افکت رفته و افکتهای مربوطه رو یکی یکی اجرا میکنم و اینقدر اعداد و اسلایدرها را تغییر میدهم تا به چیزی که میخواهم برسم،جالب آنکه بعد از کلی تغییر و اصلاح که ممکن است چندین ساعت برای چند کلیپ نیز زمان گذاشته شود،به این نتیجه میرسند چرا آن چیزی که مد نظر دارم را بدست نمی آورم!دلیل این مسئله همان داشتن درک صحیح از علم تصحیح رنگ فیلم میباشد،بدانید اگر ابزار را درست نشناسیم چگونه میتوانیم به نتیجه مطلوب برسیم.

کشور هندوستان یکی از کشورهایی است که ویرایشگران ویدیویی آن مراحل تصحیح رنگ و نور را بر روی تمامی کلیپ ها یا شات های گرفته شده اعمال میکنند و به همین دلیل است که اغلب تصاویر جذاب و رمانتیکی را دارند و یا کشورهایی مانند امریکا و کشورهای اروپایی نیز هر عملیات تصحیح رنگ و نور را در اغلب کارهای خود اعمال مینمایند که همین کار موجب میشود طبیعت و مناظر و صحنه های آنها همیشه جذاب دیده شوند.

پس نتیجه میگیریم که با اجرای علم تصحیح رنگ در فیلم ، بدون اینکه تصمیم به زیبا نمودن کلیپ های خود داشته باشیم،متوجه میشویم که تصاویر دارای زیبایی و کیفیت بهتری شده است اما باید مد نظر داشت که این تصحیحات دارای اصولی هستند که محمد ملکی مدرس محصولات ادوبی و فاینال کات در ایران آنها را به هنرجویان دوره های اموزشی تجاری اموزش میدهد.

در انجام مرحله تصحیح رنگ فیلم ،  به چشم خود نمیتوانیم اعتماد کنیم و میبایست به ابزارهایی مانند وکتورها ، اسکوپ ها اعتماد کنیم چرا که این ابزارها رازهایی را درون خود دارند که موجب میشوند بدون دیدن کلیپ ، بتوانیم رنگ و نور را بسیار بسیار حرفه ای تصحیح کنیم و عملیات Color Correction را انجام دهیم.

مواردی که در اصلاح رنگ ویدیو و فیلم یا Color Correction اجرا میشوند:

 1. تصحیح شدت نور
 2. ایجاد توازن سفیدی یا وایت بالانس
 3. رفع مشکلات نویز
 4. رفع مشکلات سایه و روشنایی
 5. رفع مشکلات سفیدی و سیاهی
 6. رفع مشکلات نویز

 

مرحله دوم : ارتقا ویدیو یا Color Grade

در مرحله کالور گرید یا کالور گریدینگ Color Grading در فیلم ، یکی از مراحل جذابی است که میبایست در آن خلاقیت خود را به کار بگیریم و تصمیم بگیریم که کلیپ و صحنه های ما :

 1. رومانتیک شود
 2. ترسناک شود
 3. جذاب یا شاداب شود
 4. ناراحت کننده شود
 5. ما را به سالها قبل ببرد
 6. سالهای آینده را برای ما تداعی کند ، باید یک حس را در بیننده ایجاد کند.

در عملیات کالور گریدینگ Color Grading رنگ ها تغییر میکند،نوردهی متفاوت میشود و تون های جدیدی بوجود می آید که موجب میشوند به بیننده حس و حال دیگری منتقل نمائیم.

این کارگردان یا تولیدکننده است که تصمیم میگیرد که چه حسی از تصویر باید به بیننده منتقل شود و این موضوع کاملا وابسته به نوع فیلم یا سناریو میباشد.

دلایل و کاربردهای اجرای کالورگریدینگ Color Grading :

 1. ایجاد احساس جدید با توجه به موضوع کلیپ یا پروژه ویدیویی
 2. تغییر فضای ویدیوهای رکورد شده به فضای جدید
 3. همخوان نمودن یا مچ نمودن تصاویری که ممکن است در یک زمان رکورد نشده باشند
 4. بالا بردن کیفیت ویدیو
 5. جذاب نمودن صحنه ها

 

 

Keep The Shadows in Your Image Relatively Desaturated

مانی سافت با تدریس محمد ملکی،حرفه ای ترین تیم اموزش تکنیک های واقعی،اصولی تصحیح رنگ و تصحیح نور در نرم افزارهای تدوین فیلم مانند پریمیرپرو،افترافکتس،فاینال کات و ... میباشد که این دوره ها را کاملا خاص و بدون هرگونه حاشیه،اصل موضوع را بدون کم و کاست به هنرجویانش ارائه میدهد و معتقد است که هنرجویان مانی سافت باید بتوانند یک تصحیح رنگ و ارتقا کیفیت ویدیو را در کارهای تولید ویدیوی خود اجرا نمایند.

پس از تهیه پکیج های آموزشی ما ، تازه متوجه خواهید شد که دنیای تصحیح رنگ یا اصلاح رنگ در ویدیو ، آن چیزی نیست که در اینترنت نوشته شده و یا سی دی های پیش پا افتاده گفته میشود چرا ؟ چون واقعیت چیزی است که هم باید در علم باشد و هم در تجریه.

پکیج های آموزشی مانی سافت در زمینه اصلاح رنگ فیلم ، دارای بخش ها و مراحل متعددی است که کاملا از صفر شروع میشود و موضوعاتی گفته میشود که به احتمالا 90 درصد تاکنون بسیاری از آن را ندیده و نشنیده باشید.

پس از خرید ، لیست آموزش ها نمایان می شود
پس از خرید ، لیست آموزش ها نمایان می شود
پس از خرید ، لیست فایل ها نمایان می شود.
پس از خرید ، لیست فایل ها نمایان می شود

من خارج هستم آموزشها چگونه در اختیار من قرار میگیرد؟

با توجه به سیستم مجهز و مکانیزه ای که مانی سافت برنامه ریزی نموده است،به محض پرداخت هزینه در همان لحظه،در همین صفحه با ورود به اکانت تمام آموزشها ، نرم افزارها ، هدیه ها در اختیار شما برای دانلود قرار میگیرند.

چگونه میتوانم راهنمایی دریافت کنم؟

راه های مختلفی برای کسانی که هزینه پکیج را پرداخت نموده اند وجود دارد

 1. شماره تلگرام 09334029246 را ذخیره و هرگونه کلیپ نمونه ، سوال و مشکلی را با مدرس دوره در میان میگذارید
 2. در شرایطی که مشکل با نوشتن برطرف نشود،میتوانید در زمانهایی خاص تلفنی با مدرس بصورت مکالمه ارتباط برقرار نمائید
 3. ایمیل ما در بخش تماس با ما ، در اختیار شما میباشد
 4. شرایطی ممکن است رخ دهد که نیاز به متصل شدن بخش پشتیبانی ما به سیستم شما گردد،اگر لازم شد توسط نرم افزار Anydesk میتوانیم به سیستم شما متصل و برای رفع مشکل و یا موارد اقدام نمائیم.

کاربرد این آموزش در چه زمینه هایی است؟

سوال بسیار به جایی میباشد

با توجه به اینکه هر تدوینگر برای :

 1. تولید فیلم های سینمایی
 2. ساخت موزیک ویدیو
 3. ساخت کلیپ در هر زمینه ای
 4. تدوین فیلم های مراسمات عروسی
 5. تدوین همایش های اداری
 6. تولید ویدیوهای گزارشی
 7. ویرایش ویدیوهای از قبل رکورد شده  و....

نیازمند یادگیری اصول میباشد،پس بهترین گزینه ی کامل و مفصلی است که تا کنون مانند آن ارائه نشده و شما در هر زمینه تدوین که فعالیت مینمائید میتوانید از آن بهره لازم را ببرید.

بعد از خرید ، چگونه آموزشها را دریافت میکنم؟

به دلیل حجم پایین اما بسیار با کیفیت آموزش ، بصورت دانلودی است،پس از خرید همان لحظه یک ایمیل برای شما ارسال و راهنمایی خواهید شد و یا میتوانید با رفتن به پروفایل و مطالعه راهنما ، کاملا در این خصوص راهنمایی شوید.

روشهای پرداخت و خریداری به چه صورت میباشند؟

 1. بسیار خوشحال میشویم که به سیستم مانی سافت اعتماد نموده و در همین صفحه با کلیک بر روی پرداخت آنلاین توسط کارت بانکی پرداخت را نجام دهند ، چرا ؟ به این دلیل که در همان لحظه پس از پرداخت امکانات و بخش های دیگر در همین صفحه ظاهر شده و بسرعت میتوانید آموزش را شروع نمائید.
 2. اما به هر دلیلی که موفق به پرداخت آنلاین نشوید،میتوانید مبلغ را به شماره کارت 6395991147375042 بنام محمد ملکی واریز و از طریق پیامک و یا شماره تلگرام 09334029246 به ما اطلاع دهید
 3. در نهایت میتوانید به صورت حضوری در محل شرکت ما به آدرس : تهران : چهارراه ولی عصر - بالاتر از بازار رضا - ساختمان فولادی - ط اول - واحد2 به صورت حضوری تشریف بیاورید،لطفا از قبل با شماره های 09191770576 یا 02166975317 هماهنگی لازم را انجام دهید

آیا سخت افزار خاصی لازم دارم؟

برای تمرین و اجرای آموزشها و همچنین تولید ویدیوهای اولیه یک سیستم یا لاپ تاپ به مشخصات حداقل :

 1. سی پی یو دو هسته ای
 2. رم 4 گیگ
 3. هارد 320 گیگ
 4. کارت گرافیک جی تی

نیاز خواهید داشت.

در آینده برای اجرای کارها و تولیدات حرفه ای تر میبایست سیستمی با مشخصات خیلی عالیتر تهیه کنید.

این انتهای راه است یا پکیج های مرتبطی هم ارائه میشود؟

بله همانطور که نسخه های جدید برنامه ها ارائه میشود،به طبع با ارائه نسخه جدید برنامه تکنیک ها و رازهایی نیز بوجود می آید که مانی سافت پکیج های بعدی را با تخفیف مناسب در اختیار خریداران پکج های قبلی قرار خواهد داد.

باورم نمیشه که با ویدیو بتونم حرفه ای بشم!

این باور ، بر میگردد به آموزشهای بسیار ضعیف و ناکارآمدی که بسیاری از موسسات آموزشی خارجی و ایرانی تولید نموده اند

بسیاری از فارسی زبانان تصور میکنند که اگر آموزشهای خارجی را مشاهده و نسخه دوبله و یا اصلاحی آنرا تولید کنند میتوانند کاربر را به حرفه ای بودن برسانند ، اما غافل از اینکه کاربران پس از مشاهده آموزشها سوالات زیادی ممکن است در خصوص آموزش داشته باشند،حال آیا با دوبله و یا ترجمه و فارسی نمودن آموزش میتوان به نتیجه رسید؟البته که پاسخ خیر میباشد.

مانی سافت دارای مدرسی است که از سال 1376 در زمینه های متعدد عکس و فیلم و رایانه فعالیت حرفه ای دارد و بسیاری از عزیزان خارج از کشور را با توجه اینکه در آنجا شرکت های متعددی برای آموزش هستند را ، به سطح حرفه ای در زمینه تدوین رسانیده است.

ممکن است بپرسید چگونه میشود؟

موضوع این است که دوره های آموزشی مانی سافت حاصل سالها تجریه فنی و عملی و حضور در بازار این علم است که مدرس دوره ، بدون سانسور و بصورت خالص ، آنرا در اختیار هنرجوی پکیج ها قرار میدهد.

به ما اعتماد کنید تا مانند چند هزاران هنرجوی دیگر ، نتیجه مثبت دریافت نمائید.

نظرات شما

نظر یا صحبتی دارید ؟

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها

rezayi 1397-12-20 18:21
بر عرض سلام وخسته نباشید به جناب ملکی عزیز .اموزش تصحیح رنگ تخصصی در پریمیر تون بسیار عالی بود.
انوشه فرزانه 1396-11-17 11:14
با درود فراوان و عرض خسته نباشید، از این پکیج واقعن راضیم و از طرز تدریس و معلومات و تجربیات وسیع شما در این رشته و مهمتر از همه، از خلوص نیت شما با در میان گذاشتن این تجربیات ارزشمند با هنرجویان واقعن لذت میبرم و از شما متشکرم.

خواستم اطلاع بدم که گویا فایل زیر متاسفانه corrupt است، با تشکر
http://dl.manisoft.ir/manisoft/learn/cgc/prpro/cs6/demo/10-democgcprprocs6.zip
پشتیبانی 1396-11-17 12:18
سلام انوشه ی عزیز
خوشحالیم که ما نیز با توجه به صحبت های شما به نتیجه ای که خواستیم ، رسیدیم.
در تلاش هستم برای پکیج های ارتقا بعدی که ارائه خواهند شد.
با سلام خدمت استاد ملکی من دوره های پریمیر و لایت روم رو خریداری کرده بودم و این بار پکیج تصحیح رنگ رو پیش خرید کردم و با دیدن دمو ها ی دوره تصحیح رنگ واقعا لذت بردم آموزش های شما واقعا هم لذت بخش هست و هم اینکه من به نوبه خودم عاشق نرم افزار مربوطه میشم و میتونم بگم شما در امر آموزش جز بهترین ها هستید و همین جا به شما خسته نباشید میگم و همیشه و همچنان موفق باشید.
پشتیبانی 1396-11-07 21:34
سلام
جناب دشتگلزاده
خوشحالیم که نظر صمیمانه خودتون رو در معرض دید عموم گذاشتید.
هدف ما چیزی جز این نیست که رضایت هنرجوها رو ببینیم.به دور از اغراق،تاکنون چنین پکیجی به این تکامل،اصول و واقعیت ها،تمارین زیاد و عملی حتی توسط کشورهای دیگر ارائه نشده.
امیدواریم همه اعضا سایت استفاده کنند چرا که در مقابل قیمتی که گذاشته ایم،بسیاری از مراکز اموزشی بصورت حضوری یا غیر حضوری،وورکشاپ هایی مثلا حرفه ای راه اندازی کرده اند که مبالغ بسیار سنگینی را در ازائ اطلاعاتی کم تحویل میدهند.
هر شخصی دموهای این پکیج را ببینید،کافیست برای لحظاتی با سایر مراکزی که مدعی هستند مقایسه نماید ، براستی متوجه میشوند که اجرای این رازها و اصول بدون نصب افکت ها و فایل های اماده ، از سمت یک تولیدکننده ، شاهکار است.
سپاس از شما
محمد 1396-10-18 19:52
کاش یه دمو از این پکیج میزاشتید اینجوری بیشتر راغب به خرید میشدیم... چون شاید بلد باشیم و لازم نباشه خرید کنیم این پکیج رو... شایدم کاملا به دردمون بخوره... ولی حیف که دمویی ازش نیست
پشتیبانی 1396-10-19 08:29
سلام
در همین صفحه در سربرگ دموها ، هم آموزشهای رایگان و هم دموها را مشاهده کنید.

دانلود جلوه های ویژه

آرشیو جلوه های ویژه ویدیویی و سینمایی،ترانسیشن حرفه ای،ویدیو ترکیبی،انیمیشن ادغام شونده و...

مشاهده لیست

دانلود ویدیو افکت و ترانسیشن سینمایی

در این قسمت میتوانید ویدیو افکت و ترانسیشن هایی که بر روی نرم افزارهای تدوین نصب میشوند را تهیه کنید

مشاهده لیست

پکیج های آموزشی و انحصاری

یک شروع حرفه ای و لذت موفقیت در هنرهای عکاسی،طراحی،تدوین،جلوه های ویژه را با ما تجربه کنید

مشاهده لیست

نتیجه اعتماد به آموزشهای ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

مجوزها

logo-samandehi

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید: