برای خرید آموزشهای مانی سافت چکار کنم؟

 1. به آموزشهای مانی سافت اعتماد کنید.
 2. توسط کلید ایجاد اکانت در بالای سایت،یک اکانت رایگان با نوشتن اطلاعات خود ایجاد کنید.
 3. وارد اکانت شوید تا در بالا کلید پروفایل شما نمایش داده شود.
 4. در بالا گزینه پکیج آموزشی را کلیک کنید.
 5. روی پکیج یا پکیج های آموزشی مورد نظر کلیک کنید.
 6. به سربرگ ویدیو نمایشی رفته و توضیحات و ویدیوهای قرار داده شده را مشاهده کنید.
 7. در صفحه هر پکیج از کلید خرید استفاده کنید.
 8. برای دریافت تخفیف های نوشته شده،میبایست یکی از پکیج های ارزان قیمت را از قبل خرید کنید.
 9. در زمان خرید میبایست نحوه دریافت آموزش را تعیین کنید،یا باید به همراه فلش سفارش دهید که مبلغ آن به قیمت نهایی افزوده میشود،یا نوع دانلود را انتخاب کنید که برخی پکیج ها به دلیل حجم بالاتر،تخفیف بیشتری روی آنها اعمال میگردد.
 10. پس از خرید به صورت انتخاب دانلود،در همان لحظه میتوانید در صفحه پکیج اموزشی،تمام آموزشها و فایلها و افکت و برنامه و هر آنچه که در آموزشها گفته شده را دانلود کنید.
 11. با انتخاب خرید پستی و ارسال فلش،فردای اولین روز کاری،بسته شما ارسال و رسید پستی ان در اکانت شما در پروفایل،قابل مشاهده خواهد بود.
 12. اگر قصد خرید چندین پکیج را با هم دارید ( حداقل 6 پکیج )،نیازی به خرید پکیج های ارزانتر نیست،به دلیل خرید،بخش فروش قیمت های با تخفیف را به شما ارائه میکند شماره های تماس با بخش فروش : 02166975317 - 09191770576
 13. اگر خارج کشور هستید ، دو راه برای پرداخت دارید ، اول :میتوانید توسط دوستان داخل ایران پرداخت نمائید ، دوم :به حساب مانی سافت در خارج از ایران واریز کنید،بعد از واریز مبالغ به هر روش،تمام سفارشات در اکانت شما ثبت و بسیار منظم میتوانید آموزشها،برنامه ها،فایلها و ... را دانلود و شروع کنید.
 14.  پس از خرید و شروع به اموزش،میتوانید نمونه کارهای خود را برای بررسی توسط مدرس و گرفتن ایده و رفع مشکل ارسال نمائید که در اکانت شما شرایط و روش ها گفته شده است.
 15. پس از تائید نهایی خرید توسط شما،یک پیامک،یک ایمیل و در صفحه پرداخت با موفقیت راهنمایی کامل خواهید شد و پشتیبانی آنلاین ما نیز در صورت نیاز،راهنمایی خواهد نمود.

برای مشاهده پکیج ها و ویدیوها و توضیحات اینجا کلیک کنید